AKCE 2011


22.1.2011

Vystoupení Hostivice

22.1.2011

Zajištění pronájmu Sokolovny pro TŠ B.Vášové

5.2.2011

Vystoupení ples Jinonice

12.2.2011

Vystoupení na firemní akci společnosti TUkas

19.2.2011

Zimní cena Sokola Jinonice

9.4.2011

Jarní pohár Sokola Jinonice

16.4.2011

Jarní cena TŠ Twist

14.5.2011

MČR Jihlava

31.5.2011

Akademie Sokola Jinonice

4.6.2011

MČR formací Praha

5.6.2011

Brigáda

20.-27.8.2011

Letní soustředění

15.10.2011

Podzimní pohár Sokola Jinonice

3.12.2011

Vánoční cena Vlaštovka


Exhibiční vystoupení v Hostivici 22.1.2011
Město Hostivice nás požádalo o exhibiční vystoupení při příležitosti celodenní kulturní akce, pořádané v místní sokolovně. I když jsme přes den zajišťovali v sokolovně plynylý průběh akce pro TŠ Blanky Vášové, zvládli jsme včas přesun do Hostivice. Děvčata zde předvedla jak velkou seniorskou formaci, tak i malou dívčí formaci. Kromě toho zatančili i Marek s Verčou. Vzhledem k tomu, že publikum bylo velmi náročné (naše vystoupení bylo součástí přehlídky rockových kapel),  bylo s podivem, že jsme sklidili velký potlesk.

Organizační zajištění pronájmu Sokolovny pro TŠ B.Vášové 22.1.2011
Jako každý rok i letos pořádala v naší sokolovně TŠ Blanky Vášové soutěž tanečních párů Hobby dance. Náš oddíl měl na starosti organizační zajištění této akce včetně zajištění občerstvení. Soutěž probíhala až do odpoledních hodin, a tak jsme měli co dělat, abychom stíhali vystoupení v Hostivici.

Ples Sokola Jinonice 5.2.2011
Již tradičně se v únoru konal v naší sokolovně ples. V rámci doprovodného programu vystoupila naše dívčí seniorská formace i malá dívčí formace, obě oslabené spoustou onemocnění a zranění. Nicméně děvčata předvedla dobrý výkon, který diváci odměnili potleskem.

Exhibiční vystoupení na firemní akci společnosti TUkas 12.2.2011
Profesionální agentura nás oslovila, zda bychom nevystoupili na akci k výročí založení společnosti Tukas. Akce se konala v jednom z autosalónů ve Štěrboholích, takže prostředí bylo poměrně netradiční. Dlaždicová podlaha hodně klouzala, nicméně jak pár Marek s Verčou, tak i MDFS Free zvládli vystoupení velmi dobře. Společně s námi zde vystupovali různí mistři světa, a to například v tanci se psem či v barmanských disciplínách. Vystoupení bylo jak přihlížejícími účastníky akce, tak samotnou agenturou hodnoceno velmi příznivě.

Zimní cena Sokola Jinonice 19.2.2011
V letošním roce jsme uspořádali druhý ročník Zimní ceny Sokola Jinonice, soutěže v akrobatickém rokenrolu, která nebyla pořádána pod záštitou ČSAR. I letos se projevilo, že rokenroloví odborníci nemusí vždy hodnotit výkony soutěžících stejně jako normální porotci, a že výsledky mohou dopadnout úplně jinak, pokud o nic nejde. Za náš oddíl se soutěže zúčastnila naše MDFS Free a obsadila druhé místo za formací Emotion ze Sokola Kampa Praha.

Jarní pohár Sokola Jinonice 9.4.2011
I v letošním roce jsme pořádali soutěž tanečních formací a pódiových skladeb Jarní pohár Sokola Jinonice. Soutěž  probíhala v pěti kategoriích rozdělených jednak podle věku a jednak podle žánru. Účast byla i letos hojná,  soutěže se účastnilo přes 300 závodníků. Naše děvčata soutěžila v kategorii Senior sportovní a tuto kategorii v poměrně silné konkurenci vyhrála.

Jarní cena TŠ Twist 16.4.2011
Hned následující sobotu po Jarním poháru se konala Jarní cena TŠ Twist.  Jako každý rok šatny téměř žádné, ale nakonec jsme se mohli uložit do šatny pořádajícího oddílu, takže jsme si měli alespoň kam dát věci. Soutěže jsme se účastnili s MDFS Free a vzhledem k velkému počtu přihlášených se tančilo základní i opravné kolo. V Říčanech jsme museli být poměrně brzy, pak jsme měli čas před základním kolem, který děvčata využila k vytvoření účesů. Ze základního kola jsme postupovali na 8. místě a z oprav se děvčatům povedlo postoupit na sedmém místě do finále.  Před finále jsme měli zase hodně volného času, který jsme využili k večeři v jedné z místních restaurací. Večerní finále pro nás skončilo úspěšných 6. místem.

MČR v Jihlavě 14.5.2011
Do Jihlavy se nám sice moc nechtělo, ale nakonec jsme se vydali malým autobusem, který nás dovezl  k jihlavské sportovní hale. Soutěž se nám nelíbila, nejen že výkon našich děvčat kvůli zdravotním problémům nebyl vynikající, ale ani rozhodování poroty neodpovídalo obecně předváděným výkonům. Do finále jsme nepostoupili, a tak jsme mohli po obědě v místní restauraci jet brzy domů.

Akademie Sokola Jinonice 31.5.2011
Již tradičně se koncem května konala Akademie Sokola Jinonice, kde jednotlivé oddíly předvedly ukázky své činnosti. Náš oddíl se zde prezentoval jednak vystoupením přípravky, kde společně vystoupily děti z Roztok i Jinonic, vystoupením dvou párů kategorie C a malé dívčí formace Free. Pro naše nejmladší členy z přípravky to bylo první společné vystoupení na veřejnosti. Dětem se povedlo a divákům se líbilo.

MČR formací v Praze 4.6.2011
Jako každý rok, tak i letos jsme pořádali Mistrovství ČR a Mistrovství Prahy formací. Účast v jednotlivých kategoriích nebyla příliš velká, a tak se kromě malých formací tančilo pouze finále. Soutěže se zúčastnila i naše MDFS Free, která po pěkném výkonu postoupila do finále a skončila na sedmém místě. Soutěž se vydařila, diváků přišlo hodně a záznam ze soutěže vysílala i ČT4.

Tradiční jarní brigáda 5.6.2011
Jarní brigáda i letos uzavřela cvičební rok. Na brigádě se sešli všichni členové oddílu s výjimkou členů přípravky, z nichž nedorazil ani jeden  a všichni dali přednost pobytu u bazénu či někde jinde. I tak se práce udělalo spousta a i letos jsme brigádu zakončili příjemným posezením s grilováním.

Letní sportovní soustředění 20.-27.8.2011
Po dobrých zkušenostech z minulého roku jsme se rozhodli uspořádat letní soustředění opět v Jilemnici. Tentokrát s námi jelo také hodně mladších členů, takže už jenom ubytování v nejvrchnějším patře sokolovny bylo náročné. Počasí bylo v tomto týdnu na rozdíl od zbytku prázdnin horké, a tak jsme mu museli přizpůsobit program. Do přírody jsme chodili ráno a naopak odpoledne jsme využívali alespoň částečného chladu sokolovny. V letošním roce jsme využili i místní bazén. Trochu problematické bylo stravování, protože majitel restaurace zapomněl, že zde budeme celý týden. Ale i to se podařilo zvládnout a soustředění proběhlo bez větších problémů.

Podzimní pohár Sokola Jinonice 15.10.2011
Podzimní pohár se letos konal netradičně v Berouně, protože hala na Lužinách nebyla chybou správce volná. Přes hektické stavy při přípravách změny místa konání vše dopadlo dobře, v Berouně nám vyšli vstříc, hala byla čistá a všem se závody líbily.

Exhibiční vystoupení na plese ve Velkých Přílepech 19.11.2011
Náš nejmladší pár Kačka Vrabcová a Martin Lédl si odbyl své první veřejné vystoupení na plese ve Velkých Přílepech, který se konal v rytmu rokenrolu. Vystoupení dopadlo dobře a Kačka s Martinem nasbírali první zkušenosti.

Exhibiční vystoupení pro Kizomba.cz 26.11.2011
Na exhibičním vystoupení na Vinohradech, které se uskutečnilo na žádost taneční školy Kizomba.cz, vystoupila naše seniorská dívčí formace. Večer s názvem „Candyman party“ byl tematicky laděn do 50.let a děvčata zatančila na rokenrolovou skladbu, která se k tématu hodila. Úspěch byl velký, neboť obecenstvo tvořili z velké části tanečníci, kteří výkon dovedli ocenit.

Vánoční cena Vlaštovka 3.12.2011
I v roce 2011 zakončoval náš oddíl závodní sezónu pořádáním poslední soutěže – Vánoční ceny Vlaštovka. I přes to, že v podzimní části soutěže startovalo na závodech poměrně málo soutěžících, na Vlaštovku jich přijelo hodně z celé republiky i ze Slovenska. Závodní premiéru si odbyli v kategorii Děti Martin s Kačkou a v kategorii C Denisa s Mirkem. Martin s Kačkou skončili na pěkném 10. místě (v základním i opravném kole byly chyby) a Denisa s Mirkem postoupili do finále, kde skončili na výborném 6. místě. 

RRC Dominowww.weblight.cz© 2017 RRC Domino
Jste . návštěvník této stránky.
Právě teď online: