AKCE 2018

Jarní brigáda

JARNÍ BRIGÁDA
20.5.2018

Jako každý rok, i letos jsme společnými silami zapracovali na údržbě Sokolovny a jejího okolí. Veliký dík patří všem členům i jejich rodinným přslušníkům, kteří neváhali přiložit ruku k dílu! :)

MISTROVSTVÍ ČR FORMACÍ 2018
19.5.2018

Máme MISTRY!!! Konečně se na naši párovou formaci usmálo štěstí a vše, co vložili do sestavy, nebylo marné! Čeká nás ale ještě spousta práce, chceme -li uspět v mezinárodní konkurenci na Mistrovství Evropy v Polsku... :)

MDFJ Wild postoupila rovnou do finále ze třetí příčky, ve finále si ale i přes minimálně stejně kvalitní výkon pohoršila o jednu příčku, a odvezla si tak opět pověstnou "bramboru". MDFD Tyros se opět nesešla v základním složení, ale i přesto, že si sestavu zašly v tomto složení až na závodech, podařilo se jim vybojovat 6.místo!

MISTROVSTVÍ ČR (Ž, J, A) KARLOVY VARY
5.5.2018

Do Karlových Varů vyrazila naše malá dívčí formace junior, v žácích nás reprezentoval Ondřej s Terkou, a v juniorské konkurenci statečně bojovali Jára s Nelou. Na složení formace i výkonu párů se ale podepsaly nemoce, takže Jára s Nelou obsadili 8.příčku, Ondřej s Terezou si odvezli 10. místo, a MDFJ vybojovala bramborové 4.místo.

JARNÍ CENA TŠ TWIST
28.4.2018

Jarní cena TŠ Twist byla super úspěšná pro naši MDFJ Wild, která se ve veliké konkurenci probojovala až na třetí příčku! Nové zkušenosti načerpaly žákovské páry a děvčata z MDFD, a poprvé se ukázala i párová formace Amadeus. :) Ani Nela s Járou se neztratili ve velice kvalitní konkurenci!

DRAŽICE CUP
7.4.2018

Soutěže v Dražicích se zúčastnily všechny naše žákovské páry, Jára s Nelou, i obě malé dívčí formace. V obrovské konkurenci 23 žákovských párů obsadili Milan s Janou 17. místo, Ondřej s Terkou 21. místo, a Štěpán s Pavlínou skončili hned za nimi. Járovi s Nelou se ale dařilo a na své první juniorské soutěži vybojovali postup do finále, ve kterém se umístili na 7. místě. Stejný výsledek si vybojovala i MDFD Tyros, a MDFJ Wild obsadila 6. příčku.

JARNÍ POHÁR SOKOLA JINONICE
25.3.2018

Soutěžní sezónu jsme jako vždy zahájili Jarním pohárem, soutěží pódiových skladeb, kterou pořádáme. V kategorii Junior Taneční zvítězila naše MDFD Tyros, a Junior sportovní ovládla MDFJ Wild. Letošní ročník byl kvůli souběhu několika soutěží málo obsazen, i přesto vítězství potěšila a snad nakopla i k dalším úspěchům v nové sezóně...

PLES SOKOLA JINONICE
5.1.2018

Jako každý rok, i letos byl tradiční Sokolský ples proložen exhibičními vystoupeními našeho oddílu. Nechyběla MDFJ, párová formace, a během tří tréninků dala dohromady sestavu i naše MDFS, kterou šly i tři již vdané členky, z toho dvě matky a třetí, která již mnoho let netancuje. V rámci možností to tedy byl úspěch. :)

SLAVNOSTNÍ GALAVEČER SPORTOVEC ROKU 2017
5.1.2018

Již druhým rokem jsme v naší Sokolovně pořádali slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku. Za náš oddíl byla oceněna juniorská párová formace Inspiration, která se již začíná připravovat na novou sezónu. Celá akce byla velice úspěšná a kladně hodnocena, velký dík patří zejména všem zapojeným trenérům a maminkám, které dorazily a pomohly s občerstvením.