30.6.2019 18:00

V průběhu června jsme stihli ještě účast na MČR v Jihlavě, kde se Jára s Nelou umístili na 10.místě, a MDFJ Wild vybojovala v omezeném počtu šesti dívek 7. příčku. Také se nám podařilo s velkou slávou provdat trenérku Vlaďku! :)

10.6.2019 17:30

Sobotního Black Cupu se zúčastnila naše MDFJ Wild a v juniorské kategorii pak Jára s Nelou. "Wildky" vybojovaly v těžké konkurenci mimo jiné maďarských formací krásné šesté místo. Jára s Nelou obsadili po značně subjektivním hodnocení poroty místo třinácté. Podali ale krásné výkony, a všichni jsme na ně moc hrdí, že si přes nepřízeň poroty zvládli užít i semifinálové kolo. :) Fotografie budou do konce června na našem facebooku.

30.5.2019 23:30

Na tradiční sokolské akademii se poprvé představila naše mladší malá dívčí formace - přestože většina děvčat vystupovala před lidmi poprvé v životě, popraly se s tím statečně, a v nové sezóně se již mohou těšit na soutěže. Své sestavy předvedli také Jára s Nelou, Jana s Luckou, MDFJ Wild, i naše maminkovská supersenior formace. Fotografie postupně přibývají na našem facebooku.

18.5.2019 22:45

Máme po roce opět MISTRY!!! Párová formace CANDYMAN obhájila loňský titul, který držela formace našeho klubu Amadeus. Na čtvrtém místě se v rámci Kladenského poháru umístila MDFJ Wild, a opět první příčku pod "finálovou čarou" po sedmém místě v základním kole vybojovaly Lucka s Janou. Fotografie z akce naleznete již brzy na našem facebooku.

11.5.2019 15:40

Na Vlaštovce nás reprezenzovaly pouze Jana s Luckou v kategorii Duo Ladies. Holky krásně zvládly sestavu i se změnami na poslední chvíli, a v základním kole se umístily na sedmém místě. V opravném kole jim pak na postup do finále chybělo pár desetinek bodu, a skončily jako první pod čarou. Snad budou mít příští týden na MČR formací více štěstí! Fotografie holek jsou již na našem facebooku.

28.4.2019 22:00

Na Jarní ceně TŠ Twist se poprvé objevila naše MDFJ Wild s novou sestavou. Přestože se kvůli nemocem dívky představily v omezeném počtu a s úpravami choreografie na poslední chvíli, obsadily krásné 6. místo. Na šestém místě se v základním kole umístil i Jára s Nelou - chyba v opravném kole je ale bohužel stála finále. Na závěr soutěžního dne samozřejmě nemohla chybět párová formace CANDYMAN, která si z Říčan odvezla zlaté mediale - a to i přesto, že se od Polska formace nesešla na společném tréninku. Fotografie z akce postupně přibývají na našem facebooku.

8.4.2019 11:00

Po dvou měsících tréninku jsme s párovou formací vyrazili na Mistrovství světa do polského Krakowa. Úspěch byl po tak krátké době (a tak malém počtu společných tréninků - první trénink, na kterém se sešli úplně všichni proběhl večer před startem na této soutěži) nejlepší možný - odvezli jsme si 9. místo a nechali za sebou Slovensko a Chorvatsko. :) Nyní zapracujeme na technice a synchronizaci, a doufáme, že na konci roku za sebou opět v Polsku necháme i další státy. Start v juniorské kategorii si na World Cupu zkusil i Jára s Nelou. Nervozita se projevila, ale i tak za sebou v opravném kole nechali 7 párů. Fotografie z celé akce postupně přidáváme na naši facebookovou stránku.

NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!

Mobilní aplikace RRC Domino pro Android

Magistrát hl.m.Prahy