15.8.2020 13:45

Jako každý rok, i letos můžete sledovat fotografie ze soustředění na naší facebookové stránce! :)

17.11.2020 00:20

V neděli 15.11.2020 proběhla úplně první oficiální online svazová soutěž - ROKENROLÁK, tentokrát na téma halloween. :) Několik našich členů se zúčastnilo, všichni předvedli krásné sestavy, a dvakrát to v obrovské konkurenci dokonce cinklo - v kategorii HOBBY obsadila Naty 3. místo a Adam dokonce místo první! Moc gratulujeme a těšíme se na další sestavy!

A pozor, již bylo vyhlášeno další kolo soutěže - tentokrát s vánoční tématikou. :) Pravidla a věkové rozdělení stejně jako nyní, nezapomínejte točit videa na šířku, představit se, a předvést předepsaný počet celých základních kroků, hudbu opět stačí říct a upravíme, nastříháme! :) Videa opět posílejte trenérům, a to do 6.12.2020. :)

24.10.2020 12:20

Na dnešním historicky prvním online World Cupu získali i přes šibeniční čas na natrénování a natočení sestavy Matěj s Káťou 22.místo a Jára s Nelou 24.místo - gratulujeme! :)

Pozor - byl přidán 2. úkol - a máte nejvyšší čas na něm začít pracovat!! :)

12.10.2020 12:20

Lockdown za 3-2-1... a tedy se od pondělí 12.10.2020 z důvodu vládních opatření opět ruší až do odvolání všechny tréninky... :( Nebuďte ale smutní, první úkoly na vás již čekají v oblíbené sekci KARANTÉNA (pod záložkou "TRÉNINKY")!

16.8.2020 22:10

Jako každý rok, i letos můžete sledovat fotografie ze soustředění, které na naši facebookovou stránku nahráváme každý den. :)

19.1.2020 23:30

První akcí roku 2020 byl historicky první Rokenrolový ples s vyhlášením ankety Sportovec roku, který jsme uspořádali v naší Sokolovně. Třetí příčku v kategorii C obsadili Ondra s Luckou, a formace Candyman se radovala z příčky první - gratulujeme! :) Fotografie již naleznete na našem facebooku.

5.1.2020 23:30

Máme za sebou první víkendové soustředění párové formace v tomto roce, na kterém jsme začali trénovat novou choreografii - a už se moc těšíme na výsledek! :)

8.12.2019 23:20

Na závěr roku 2019 jsme si udělali výlet do Zielone Gory na Světový Pohár. Vzhledem k hvězdné bilanci - Péti zlomená noha, tedy choreografie na šest párů odtancovaná v pěti párech, z toho Ondra s Luckou za poslední dva měsíce z důvodu nemoci jednoho či druhého prakticky vůbec netrénovali, jihlavská Nela zůstala doma s antibiotiky, takže Filip vyfasoval naši Káju (a poprvé spolu šli sestavu v hotelovém pokoji večer před akcí - oba si zaslouží obrovské WOW, protože i akrobacie zvládli krásně!) a Eliška se pro změnu nezúčastnila žádného společného (dobře, jediného společného tréninku, pokud nepočítáme rozcvičovnu na Podzimním poháru), bylo cílem hlavně si to užít a přežít - a to se nám vydařilo na 100%! Ondra s Luckou svůj druhý start v párové kategorii zvládli také se ctí, a odvezli si krásné 14. místo. :) Fotografie jsou již na našem facebooku.

6.10.2019 19:20

Na včerejším World Cupu nás v juniorské kategorii úspěšně reprezentovali Jára s Nelou, kteří se mezi světovou špičkou probojovali do 2.kola - z opravného kola postupovali dokonce z pátého místa! Děkujeme! :) Fotografie naleznete na našem facebooku.

18.5.2019 22:45

Máme po roce opět MISTRY!!! Párová formace CANDYMAN obhájila loňský titul, který držela formace našeho klubu Amadeus. Na čtvrtém místě se v rámci Kladenského poháru umístila MDFJ Wild, a opět první příčku pod "finálovou čarou" po sedmém místě v základním kole vybojovaly Lucka s Janou. Fotografie z akce naleznete již brzy na našem facebooku.

8.4.2019 11:00

Po dvou měsících tréninku jsme s párovou formací vyrazili na Mistrovství světa do polského Krakowa. Úspěch byl po tak krátké době (a tak malém počtu společných tréninků - první trénink, na kterém se sešli úplně všichni proběhl večer před startem na této soutěži) nejlepší možný - odvezli jsme si 9. místo a nechali za sebou Slovensko a Chorvatsko. :) Nyní zapracujeme na technice a synchronizaci, a doufáme, že na konci roku za sebou opět v Polsku necháme i další státy. Start v juniorské kategorii si na World Cupu zkusil i Jára s Nelou. Nervozita se projevila, ale i tak za sebou v opravném kole nechali 7 párů. Fotografie z celé akce postupně přidáváme na naši facebookovou stránku.

NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!

Mobilní aplikace RRC Domino pro telefony Huawei/Honor

Mobilní aplikace RRC Domino pro Android