16.9.2018 11:30

Tak jste se konečně dočkali - nová mobilní aplikace RRC Domino je již ke stažení na Google Play! Obrovské díky za ní patří Radku Šípovi! :)

Aplikace RRC Domino na Google Play

13.9.2018 23:30

Nové členy do přípravky rádi přivítáme každý čtvrtek od 17:30 v jinonické Sokolovně, případně každou středu od 17:00 v kladenské ZŠ Velvarská. :)

Od 19.9.2018 budou středeční tréninky probíhat na Kladně v ZŠ Velvarská (Velvarská 1206, Kladno)
Z Prahy jede přímý autobus z Veleslavína do Kladna do zastávky Havlíčkovo náměstí (také konečná), další možností dopravy jsou vlakové spoje - nejbližší vlaková zastávka je Kladno-Švermov.
Do tělocvičny budeme mít přístup bočním vchodem, tak prosím čekejte před školou.

25.6.2018 22:30

O víkendu jsme završili sezónu účastí na Mistrovství Evropy. V párových kategoriích Českou republiku reprezentoval Jára s Nelou, Milan s Janou, Ondřej s Terkou a Štěpán s Pavlínou. V neděli se pak představila párová formace Amadeus, která získala 12.příčku. :) Krásné dresy pro reprezentaci jsme mohli ušít díky finanční podpoře Magistrátu hlavního města Prahy!

19.5.2018 20:00
Máme MISTRY!!! Konečně se na naši párovou formaci usmálo štěstí a vše, co vložili do sestavy, nebylo marné! Čeká nás ale ještě spousta práce, chceme -li uspět v mezinárodní konkurenci na Mistrovství Evropy v Polsku... :)

MDFJ Wild postoupila rovnou do finále ze třetí příčky, ve finále si ale i přes minimálně stejně kvalitní výkon pohoršila o jednu příčku, a odvezla si tak opět pověstnou "bramboru". MDFD Tyros se opět nesešla v základním složení, ale i přesto, že si sestavu zašly v tomto složení až na závodech, podařilo se jim vybojovat 6.místo!

Kompletní VÝSLEDKY již visí na webu ČSAR, stejně tak visí na našem facebooku již všechny FOTOGRAFIE z Mistrovství! :)

Záznam z Mistrovství můžete vidět v sobotu 26.5. ve 12:25 na ČT sport!

NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!

Aplikace RRC Domino na Google Play