8.12.2019 23:20

Na závěr roku 2019 jsme si udělali výlet do Zielone Gory na Světový Pohár. Vzhledem k hvězdné bilanci - Péti zlomená noha, tedy choreografie na šest párů odtancovaná v pěti párech, z toho Ondra s Luckou za poslední dva měsíce z důvodu nemoci jednoho či druhého prakticky vůbec netrénovali, jihlavská Nela zůstala doma s antibiotiky, takže Filip vyfasoval naši Káju (a poprvé spolu šli sestavu v hotelovém pokoji večer před akcí - oba si zaslouží obrovské WOW, protože i akrobacie zvládli krásně!) a Eliška se pro změnu nezúčastnila žádného společného (dobře, jediného společného tréninku, pokud nepočítáme rozcvičovnu na Podzimním poháru), bylo cílem hlavně si to užít a přežít - a to se nám vydařilo na 100%! Ondra s Luckou svůj druhý start v párové kategorii zvládli také se ctí, a odvezli si krásné 14. místo. :) Fotografie jsou již na našem facebooku.

4.12.2019 21:00

Poslední českou soutěží letošního roku byla již tradičně naše Vánoční cena Vlaštovka. Z důvodu nemocí nás zde reprezentovali pouze v Jára s Nelou v juniorské kategorii, ve které obsadili první příčku, Jana s Kájou v kategorii Duo Ladies vybojovaly finále, ve kterém si vytancovaly sedmou příčku, a Majka s Ájou, které bohužel kvůli rytmické chybě skončily v opravném kole.

21.11.2019 20:00

Podzimní pohár Sokola Jinonice se opět konal v letňanské BB Areně. Reprezentovala nás zde MDFJ Wild, která si odvezla 6.místo, a Jára s Nelou, kteří po krásných bodech v základním kole postoupili rovnou do finále ze třetího místa. Ve finále pak skvěle předvedli svou sestavu a získali příčku pátou. Párová formace se opět nesešla na společném tréninku, navíc na poslední chvíli odpadl jeden pár - všichni se se změnami natrénovanými během soutěže poprali statečně a těsně obsadili 2.místo.

11.11.2019 20:00

Soutěže v Radvanicích se zúčastnila pouze naše dua. Úplně poprvé si atmosféru závodů vyzkoušely Mája s Ájou v kategorii Duo Girls, s trémou se popraly statečně a předvedly krásný výkon. Nakonec obsadily 6. příčku, ale bodově měly na dosah čtvrté místo. :) V kategorii Duo Ladies se představily Jana s Kájou a Adéla s Pájou - Adéla s Pájou skončily v opravném kole jako první pod čarou, Jana s Kájou měly krásně našlápnuto ve finále, ale zkazily sestavu pár sekund před jejím koncem a odvezly si tak 7. příčku.

5.11.2019 10:00

Na Velké Ceně Sokola, která se konala 2.11.2019 v Černošicích, se opět dařilo Járovi s Nelou, kteří si odvezli krásnou bramborovou příčku, a od medaile je dělil už jen kousíček! :) Méně šťastné bylo finálové vystoupení MDFJ Wild, která byla kvůli absenci Lucky stále v pouhých pěti dívkách, a chyba v postupce je tak zaslouženě odsunula na 7.místo. Fotografie z akce naleznete na našem facebooku.

6.10.2019 19:20

Na včerejším World Cupu nás v juniorské kategorii úspěšně reprezentovali Jára s Nelou, kteří se mezi světovou špičkou probojovali do 2.kola - z opravného kola postupovali dokonce z pátého místa! Děkujeme! :) Fotografie naleznete na našem facebooku.

15.9.2019 23:30

Po včerejším Královéhradeckém CUPu máme perfektně našlápnuto do nové sezóny! Jára s Nelou zvládli svou sestavu v náročné konkurenci na jedničku, MDFJ Wild si vytančila čtvrtou příčku v počtu pouhých pěti dívek, a naši nováčkové také nemohli začít lépe - Jana s Kájou vybojovaly stříbro, a Ondra s Luckou mají zlato!

18.5.2019 22:45

Máme po roce opět MISTRY!!! Párová formace CANDYMAN obhájila loňský titul, který držela formace našeho klubu Amadeus. Na čtvrtém místě se v rámci Kladenského poháru umístila MDFJ Wild, a opět první příčku pod "finálovou čarou" po sedmém místě v základním kole vybojovaly Lucka s Janou. Fotografie z akce naleznete již brzy na našem facebooku.

8.4.2019 11:00

Po dvou měsících tréninku jsme s párovou formací vyrazili na Mistrovství světa do polského Krakowa. Úspěch byl po tak krátké době (a tak malém počtu společných tréninků - první trénink, na kterém se sešli úplně všichni proběhl večer před startem na této soutěži) nejlepší možný - odvezli jsme si 9. místo a nechali za sebou Slovensko a Chorvatsko. :) Nyní zapracujeme na technice a synchronizaci, a doufáme, že na konci roku za sebou opět v Polsku necháme i další státy. Start v juniorské kategorii si na World Cupu zkusil i Jára s Nelou. Nervozita se projevila, ale i tak za sebou v opravném kole nechali 7 párů. Fotografie z celé akce postupně přidáváme na naši facebookovou stránku.

NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!

Mobilní aplikace RRC Domino pro Android

Prodej vstupenek