3.3.2019 20:30

Již nějakou dobu trénujeme novou choreografii pro párovou formaci, jejímž autorem je skvělý choreograf Petr Kavalíř. Aby byl výsledek úplně nejlepší, šli jsme do toho s juniorskými páry z dalších klubů - Elvis Jihlava, Silueta Praha a TK Tornádo - a již brzy nás čeká první vystoupení. Všichni si to užíváme a moc se těšíme. Další fotografie naleznete na našem facebooku.
Dycky Candyman!

13.1.2019 11:00

První letošní akcí bylo slavnostní vyhlášení cen Sportovec roku 2018. Naše párová formace se umístila na 2. příčce, a obrovský úspěch se podařil naší MDFJ Wild, která v početné a silné konkurenci udržela 3.místo! Fotografie naleznete na našem facebooku.

18.12.2018 9:10

8.12. jsme zakončili sezónu naší Vánoční cenou. Start na soutěži si vyzkoušela naše dua Jana s Luckou a Amálka s Kájou. Veliký úspěch se podařil Milanovi s Janou, kteří své působení v žákovské kategorii zakončili krásným 5. místem v početné konkurenci, a úspěch ještě větší slavil Jára s Nelou, kteří si domů odvezli stříbrné poháry v kategorii juniorské. Fotografie z předkol i finálových kol naleznete na našem facebooku.

19.5.2018 20:00
Máme MISTRY!!! Konečně se na naši párovou formaci usmálo štěstí a vše, co vložili do sestavy, nebylo marné! Čeká nás ale ještě spousta práce, chceme -li uspět v mezinárodní konkurenci na Mistrovství Evropy v Polsku... :)

MDFJ Wild postoupila rovnou do finále ze třetí příčky, ve finále si ale i přes minimálně stejně kvalitní výkon pohoršila o jednu příčku, a odvezla si tak opět pověstnou "bramboru". MDFD Tyros se opět nesešla v základním složení, ale i přesto, že si sestavu zašly v tomto složení až na závodech, podařilo se jim vybojovat 6.místo!

Kompletní VÝSLEDKY již visí na webu ČSAR, stejně tak visí na našem facebooku již všechny FOTOGRAFIE z Mistrovství! :)

NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!

Aplikace RRC Domino na Google Play

Magistrát hl.m.Prahy