19.5.2018 20:00
Máme MISTRY!!! Konečně se na naši párovou formaci usmálo štěstí a vše, co vložili do sestavy, nebylo marné! Čeká nás ale ještě spousta práce, chceme -li uspět v mezinárodní konkurenci na Mistrovství Evropy v Polsku... :)

MDFJ Wild postoupila rovnou do finále ze třetí příčky, ve finále si ale i přes minimálně stejně kvalitní výkon pohoršila o jednu příčku, a odvezla si tak opět pověstnou "bramboru". MDFD Tyros se opět nesešla v základním složení, ale i přesto, že si sestavu zašly v tomto složení až na závodech, podařilo se jim vybojovat 6.místo!

Kompletní VÝSLEDKY již visí na webu ČSAR, stejně tak visí na našem facebooku již všechny FOTOGRAFIE z Mistrovství! :)

Záznam z Mistrovství můžete vidět v sobotu 26.5. ve 12:25 na ČT sport!
28.4.2018 23:55

Jarní cena TŠ Twist byla super úspěšná pro naši MDFJ Wild, která se ve veliké konkurenci probojovala až na třetí příčku! Nové zkušenosti načerpaly žákovské páry a děvčata z MDFD, a poprvé se ukázala i párová formace Amadeus. :) Ani Nela s Járou se neztratili ve velice kvalitní konkurenci!


25.3.2018 23:00
Do sekce námi pořádaných akcí přidáváme VÝSLEDKY Jarního pohár Sokola Jinonice! Fotografie si již můžete prohlédnout na NAŠÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNCE! :)NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!
 

Mistrovství CR formací

 

Prijímáme nové cleny

 

www.weblight.cz© 2017 RRC Domino
Jste . návštěvník této stránky.
Právě teď online: