26.11.2018 1:05

Naposledy v letošním roce se představila naše MDFJ Wild, které nakonec na páté místo chyběla jediná setina bodu. V žákovské kategorii se na 17. místě umístil Milan s Janou, a svou soutěžní sezónu zakončili Ondřej s Terkou 21. příčkou. Fotografie ze soutěže jsou již na našem facebookovém profilu!21.11.2018 4:25

Po třech dnech a nocích úprav jsou konečně hotová alba s fotografiemi z Podzimního poháru Sokola Jinonice! Předkola naleznete ZDE, finálová kola pak v samostatném albu ZDE.

Opět se zde představila MDFJ Wild, která obsadila pátou příčku. Na druhém místě se umístila párová formace Amadeus, do semifinále žákovské kategorie se probojoval Milan s Janou, kteří nakonec obsadili krásné 9. místo, a šestou příčku v juniorské kategorii vybojovali Jára s Nelou.19.5.2018 20:00
Máme MISTRY!!! Konečně se na naši párovou formaci usmálo štěstí a vše, co vložili do sestavy, nebylo marné! Čeká nás ale ještě spousta práce, chceme -li uspět v mezinárodní konkurenci na Mistrovství Evropy v Polsku... :)

MDFJ Wild postoupila rovnou do finále ze třetí příčky, ve finále si ale i přes minimálně stejně kvalitní výkon pohoršila o jednu příčku, a odvezla si tak opět pověstnou "bramboru". MDFD Tyros se opět nesešla v základním složení, ale i přesto, že si sestavu zašly v tomto složení až na závodech, podařilo se jim vybojovat 6.místo!

Kompletní VÝSLEDKY již visí na webu ČSAR, stejně tak visí na našem facebooku již všechny FOTOGRAFIE z Mistrovství! :)


NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!
 

Aplikace RRC Domino na Google Play

Magistrát hl.m.Prahy

www.weblight.cz© 2017 RRC Domino
Jste . návštěvník této stránky.
Právě teď online: