6.11.2018 0:55

Malá aktualizace několika posledních víkendů:

20.10.2018 se naše párová formace zúčastnila Mistrovství světa ve Štýrském Hradci. Probojovala se do semifinále, ze kterého si odnesla 12. příčku.

O týden později se na White Cupu představila MDFJ Wild, která si odnesla 4.místo, a v žákovské kategorii Ondřej s Terkou, kteří se probojovali do semifinále.

Ani další víkend nebyl odpočinkový. Velké ceny Sokola se opět zúčastnila malá dívčí formace Wild, kterou tentokrát porota odsunula až na sedmou příčku. Terka s Ondřejem se v žácích opět probojovali do semifinále, a velký úspěch slavili Jára s Nelou, kteří v silné konkurenci obsadili pátou příčku v juniorské kategorii.13.10.2018 21:30

Do sekce "O nás" byla přidána záložka "ANTIDOPING", kde jsou uvedeny nejčastěji užívané ZAKÁZANÉ léky, a také seznam povolených. Je OPRAVDU DŮLEŽITÉ, abyste si tyto seznamy prostudovali a dodržovali je. Antidopingové kontroly na soutěžích jsou namátkové, a i zbytkové množství (po dlouhé době od užití) léků, které máte pravděpodobně doma (např. Modafen, Nurofen Stop-Grip, Paralen Plus), může znamenat stopku na hodně dlouho.


19.5.2018 20:00
Máme MISTRY!!! Konečně se na naši párovou formaci usmálo štěstí a vše, co vložili do sestavy, nebylo marné! Čeká nás ale ještě spousta práce, chceme -li uspět v mezinárodní konkurenci na Mistrovství Evropy v Polsku... :)

MDFJ Wild postoupila rovnou do finále ze třetí příčky, ve finále si ale i přes minimálně stejně kvalitní výkon pohoršila o jednu příčku, a odvezla si tak opět pověstnou "bramboru". MDFD Tyros se opět nesešla v základním složení, ale i přesto, že si sestavu zašly v tomto složení až na závodech, podařilo se jim vybojovat 6.místo!

Kompletní VÝSLEDKY již visí na webu ČSAR, stejně tak visí na našem facebooku již všechny FOTOGRAFIE z Mistrovství! :)


NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!
 

Aplikace RRC Domino na Google Play

Magistrát hl.m.Prahy

www.weblight.cz© 2017 RRC Domino
Jste . návštěvník této stránky.
Právě teď online: