18.5.2020 23:30

Od 25.5.2020 začínají opět tréninky. Trénovat budeme v pondělí a ve čtvrtek v Jinonicích a ve středu na Kladně. Žádáme o dodržování zvýšených hygienických opatření. Vstup do budovy bude povolen pouze cvičícím, doprovod nebude mít přístup ani do šaten ani do vestibulu.

POZOR - na všechny se moc těšíme, ale je důležité, abyste na tréninky chodili pouze pokud jste vy i členové vaší domácnosti zdrávi! Důležité je to proto, že pokud by byl následně někdo z nás pozitivně testován, budou muset všichni účastníci tréninku na 14 dní do karantény, a tréninky zase nebudou... Pokud tedy máte "jen" rýmičku, škrábe vás v krku, máte zánět spojivek, jste bezdůvodně unavení, nebo máte (vy nebo někdo z rodiny) podobné drobné neškodné zdravotní problémy, zůstaňte radši doma a zaposilujte si, nebo si běžte zaběhat. :)

1.4.2020 22:00

Zdravíme všechny členy oddílu a další příznivce!
Protože jistě pilně trénujete ve svých domovech, když nemůžete do tělocvičny, nebude pro nikoho z vás problém plnit domácí úkoly, které Vám postupně přidáváme do nové sekce "KARANTÉNA", kterou jsme zařadili pod tlačítko "TRÉNINKY".
Videa dokazující splnění úkolů posílejte v normální rychlosti jako zprávu nebo email kterémukoli z trenérů.
P.S.: Předpokládáme, že kromě toho pravidelně chodíte běhat a trénujete základní krok! :)
P.P.S.: Ne, není to Apríl. ;)

Přidán 11. úkol s termínem do středy 20.5.2020! :)

12.3.2020 12:45

Z preventivních důvodů RUŠÍME AŽ DO ODVOLÁNÍ VŠECHNY TRÉNINKY!

Sledujte naše webové stránky, všechny změny týkající se akcí naleznete v příslušné sekci.

Námi pořádaný JARNÍ POHÁR SOKOLA JINONICE jsme bohužel kvůli nařízení Bezpečnostní rady státu nuceni v tuto chvíli zrušit a odložit na dobu neurčitou...

19.1.2020 23:30

První akcí roku 2020 byl historicky první Rokenrolový ples s vyhlášením ankety Sportovec roku, který jsme uspořádali v naší Sokolovně. Třetí příčku v kategorii C obsadili Ondra s Luckou, a formace Candyman se radovala z příčky první - gratulujeme! :) Fotografie již naleznete na našem facebooku.

5.1.2020 23:30

Máme za sebou první víkendové soustředění párové formace v tomto roce, na kterém jsme začali trénovat novou choreografii - a už se moc těšíme na výsledek! :)

8.12.2019 23:20

Na závěr roku 2019 jsme si udělali výlet do Zielone Gory na Světový Pohár. Vzhledem k hvězdné bilanci - Péti zlomená noha, tedy choreografie na šest párů odtancovaná v pěti párech, z toho Ondra s Luckou za poslední dva měsíce z důvodu nemoci jednoho či druhého prakticky vůbec netrénovali, jihlavská Nela zůstala doma s antibiotiky, takže Filip vyfasoval naši Káju (a poprvé spolu šli sestavu v hotelovém pokoji večer před akcí - oba si zaslouží obrovské WOW, protože i akrobacie zvládli krásně!) a Eliška se pro změnu nezúčastnila žádného společného (dobře, jediného společného tréninku, pokud nepočítáme rozcvičovnu na Podzimním poháru), bylo cílem hlavně si to užít a přežít - a to se nám vydařilo na 100%! Ondra s Luckou svůj druhý start v párové kategorii zvládli také se ctí, a odvezli si krásné 14. místo. :) Fotografie jsou již na našem facebooku.

6.10.2019 19:20

Na včerejším World Cupu nás v juniorské kategorii úspěšně reprezentovali Jára s Nelou, kteří se mezi světovou špičkou probojovali do 2.kola - z opravného kola postupovali dokonce z pátého místa! Děkujeme! :) Fotografie naleznete na našem facebooku.

18.5.2019 22:45

Máme po roce opět MISTRY!!! Párová formace CANDYMAN obhájila loňský titul, který držela formace našeho klubu Amadeus. Na čtvrtém místě se v rámci Kladenského poháru umístila MDFJ Wild, a opět první příčku pod "finálovou čarou" po sedmém místě v základním kole vybojovaly Lucka s Janou. Fotografie z akce naleznete již brzy na našem facebooku.

8.4.2019 11:00

Po dvou měsících tréninku jsme s párovou formací vyrazili na Mistrovství světa do polského Krakowa. Úspěch byl po tak krátké době (a tak malém počtu společných tréninků - první trénink, na kterém se sešli úplně všichni proběhl večer před startem na této soutěži) nejlepší možný - odvezli jsme si 9. místo a nechali za sebou Slovensko a Chorvatsko. :) Nyní zapracujeme na technice a synchronizaci, a doufáme, že na konci roku za sebou opět v Polsku necháme i další státy. Start v juniorské kategorii si na World Cupu zkusil i Jára s Nelou. Nervozita se projevila, ale i tak za sebou v opravném kole nechali 7 párů. Fotografie z celé akce postupně přidáváme na naši facebookovou stránku.

NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!

Mobilní aplikace RRC Domino pro telefony Huawei/Honor

Mobilní aplikace RRC Domino pro Android