8.4.2019 11:00

Po dvou měsících tréninku jsme s párovou formací vyrazili na Mistrovství světa do polského Krakowa. Úspěch byl po tak krátké době (a tak malém počtu společných tréninků - první trénink, na kterém se sešli úplně všichni proběhl večer před startem na této soutěži) nejlepší možný - odvezli jsme si 9. místo a nechali za sebou Slovensko a Chorvatsko. :) Nyní zapracujeme na technice a synchronizaci, a doufáme, že na konci roku za sebou opět v Polsku necháme i další státy. Start v juniorské kategorii si na World Cupu zkusil i Jára s Nelou. Nervozita se projevila, ale i tak za sebou v opravném kole nechali 7 párů. Fotografie z celé akce postupně přidáváme na naši facebookovou stránku.

30.3.2019 22:10

Na první rokenrolové soutěži tohoto roku nás nakonec kvůli množství nemocných reprezentovaly pouze Jana s Luckou v kategorii Duo Ladies. Po chybě v základním kole postupovaly z oprav z úžasného druhého místa! V semifinále bohužel udělaly rytmickou chybu, ale i přesto mají holky skvěle našlápnuto. Párová formace CANDYMAN se zde představila v rámci exhibičního vystoupení před startem na mezinárodní soutěži. I zde se na výkonu podepsala vysoká nemocnost, a ukázaly se nedostatky, které je třeba před Polskem doladit. Fotografie z celé akce postupně přidáváme na náš facebook.

23.3.2019 20:30

První zkušební soutěž, Jarní pohár Sokola Jinonice, dopadla pro párovou formace nejlépe jak mohla, CANDYMAN získal první místo! Těsně porazil naši MDFJ Wild, kterou čeká první rokenrolová soutěž hned další sobotu v Dražicích. Zde se v rámci exhibičního vystoupení představí i CANDYMAN. :)

3.3.2019 20:30

Již nějakou dobu trénujeme novou choreografii pro párovou formaci, jejímž autorem je skvělý choreograf Petr Kavalíř. Aby byl výsledek úplně nejlepší, šli jsme do toho s juniorskými páry z dalších klubů - Elvis Jihlava, Silueta Praha a TK Tornádo - a již brzy nás čeká první vystoupení. Všichni si to užíváme a moc se těšíme. Další fotografie naleznete na našem facebooku.
Dycky Candyman!

19.5.2018 20:00
Máme MISTRY!!! Konečně se na naši párovou formaci usmálo štěstí a vše, co vložili do sestavy, nebylo marné! Čeká nás ale ještě spousta práce, chceme -li uspět v mezinárodní konkurenci na Mistrovství Evropy v Polsku... :)

MDFJ Wild postoupila rovnou do finále ze třetí příčky, ve finále si ale i přes minimálně stejně kvalitní výkon pohoršila o jednu příčku, a odvezla si tak opět pověstnou "bramboru". MDFD Tyros se opět nesešla v základním složení, ale i přesto, že si sestavu zašly v tomto složení až na závodech, podařilo se jim vybojovat 6.místo!

Kompletní VÝSLEDKY již visí na webu ČSAR, stejně tak visí na našem facebooku již všechny FOTOGRAFIE z Mistrovství! :)

NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!

Aplikace RRC Domino na Google Play

Magistrát hl.m.Prahy