16.6.2018 22:30

Na dnešní Vlaštovce se zadařilo Milanovi s Janou, kteří obsadili v žákovské kategorii 3. příčku a konečně měli příležitost předvést svou finálovou sestavu. Osmé místo v této kategorii pak patřilo Štěpánovi s Pájou. :) Aby novinek nebylo málo, zatímco se naše páry snažily na závodech, Eliška se s velkou slávou vdala! :)


9.6.2018 20:20
Na Black Cupu se v tomto školním roce naposledy předvedly obě dívčí formace. MDFD se umístila na 12.místě, MDFJ si vybojovala postup do finále, ve kterém si nakonec děvčata ještě polepšila a získala 5.místo. :) V obrovské konkurenci 32 žákovských párů se Milan s Janou probojovali do čtvrtfinále, kde získali konečné 22.místo. 29.příčka patřila Ondřejovi s Terkou, na 31.místě se pak umístil Štěpán s Pavlínou. Perfektně svou sestavu zajeli i Jára s Nelou, ale v obrovské konkurenci zkušenějších juniorských párů to stačilo jen na 12.místo.

2.6.2018 20:40
Na akademii se představily dívky z MDFJ a MDFD, páry reprezentoval Jára s Nelou, samozřejmě nemohla chybět juniorská párová formace, a svou novou choreografii předvedly i trénující maminky. Fotografie si již můžete prohlédnout na NAŠÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNCE! :)

19.5.2018 20:00
Máme MISTRY!!! Konečně se na naši párovou formaci usmálo štěstí a vše, co vložili do sestavy, nebylo marné! Čeká nás ale ještě spousta práce, chceme -li uspět v mezinárodní konkurenci na Mistrovství Evropy v Polsku... :)

MDFJ Wild postoupila rovnou do finále ze třetí příčky, ve finále si ale i přes minimálně stejně kvalitní výkon pohoršila o jednu příčku, a odvezla si tak opět pověstnou "bramboru". MDFD Tyros se opět nesešla v základním složení, ale i přesto, že si sestavu zašly v tomto složení až na závodech, podařilo se jim vybojovat 6.místo!

Kompletní VÝSLEDKY již visí na webu ČSAR, stejně tak visí na našem facebooku již všechny FOTOGRAFIE z Mistrovství! :)

Záznam z Mistrovství můžete vidět v sobotu 26.5. ve 12:25 na ČT sport!


NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!
 

Prijímáme nové cleny

 

www.weblight.cz© 2017 RRC Domino
Jste . návštěvník této stránky.
Právě teď online: