4.8.2018 11:50

10.-12.8. proběhne na pražské náplavce Summer Tropical Beats, taneční festival, který pořádá Jamba - chcete-li zužitkovat komáří, žabí, a další podobné kroky, které vás naučil, nebo se prostě jen chcete v tom horku dobře pobavit u vody, určitě doražte! :) Více ZDE.


29.7.2018 23:30

Nezapomeňte si na soustředění vytisknout a podepsat prohlášení o bezinfekčnosti a prohlášení účastníka soustředění - VŠECHNI účastníci odevzdají při odjezdu obě prohlášení!


25.6.2018 22:30

O víkendu jsme završili sezónu účastí na Mistrovství Evropy. V párových kategoriích Českou republiku reprezentoval Jára s Nelou, Milan s Janou, Ondřej s Terkou a Štěpán s Pavlínou. V neděli se pak představila párová formace Amadeus, která získala 12.příčku. :) Krásné dresy pro reprezentaci jsme mohli ušít díky finanční podpoře Magistrátu hlavního města Prahy!


19.5.2018 20:00
Máme MISTRY!!! Konečně se na naši párovou formaci usmálo štěstí a vše, co vložili do sestavy, nebylo marné! Čeká nás ale ještě spousta práce, chceme -li uspět v mezinárodní konkurenci na Mistrovství Evropy v Polsku... :)

MDFJ Wild postoupila rovnou do finále ze třetí příčky, ve finále si ale i přes minimálně stejně kvalitní výkon pohoršila o jednu příčku, a odvezla si tak opět pověstnou "bramboru". MDFD Tyros se opět nesešla v základním složení, ale i přesto, že si sestavu zašly v tomto složení až na závodech, podařilo se jim vybojovat 6.místo!

Kompletní VÝSLEDKY již visí na webu ČSAR, stejně tak visí na našem facebooku již všechny FOTOGRAFIE z Mistrovství! :)

Záznam z Mistrovství můžete vidět v sobotu 26.5. ve 12:25 na ČT sport!


NESTÍHÁTE TRÉNINK? POŠLETE NÁM OMLUVENKU!
 

Prijímáme nové cleny

 

www.weblight.cz© 2017 RRC Domino
Jste . návštěvník této stránky.
Právě teď online: